Výroba vlastnej energetickej sviečky zo zámerom.

Proces tvorby a výroba samotná je veľkým relaxom, je to čas kedy sa môže vypnúť hlava a naštartujú sa ruky, naša kreativita a naše zmysly.

Sviečky vyrábame z prírodných ekologických voskov, ako je kokosový, sójový a vo vianočnom období aj  včelí vosk. Ako vôňu používame len čisté esenciálne oleje, prírodné materiály na dozdobenie - lupienky kvetov, bylinky, voňavé koreniny a čarovné polodrahokamy. Na workshope sa dozvieš všetko čo obnáša výroba sviečky, druhy voskov, ich výhody, alebo nevýhody. Povieme si rôzne rady a dobré tipy z praxe pri výrobe. Prevedieme Vás základmi aromaterapie a miešania esenciálnych olejov do voskov a povieme si aj niečo o sviečkovej mágii, čiže ako vložiť náš zámer (želanie) do sviečky a ako ho aktivovať a posilniť.

 

Domov si odnesiete Vašu jedinečnú osobnú sviečku, dobrý pocit z tvorby a celkovej atmosféry, ktorá vznikne prirodznene a úplne spontánne.

Znie to dobre? Tvorivý zážitok je možné zorganizovať po spoločnom dohovore, ako zážitkový večer pre skupinu ľudí, ako aktivita na firemnom teambuildingu, alebo ako eventovú udalosť.

Pri záujme a ma prosím kontaktujte mailom:   martina.durinova@gmail.com

Dohodneme všetky detaily ako je počet ľudí, celková cena a dĺžka workshopu.