Amanitka Handmade je ručná umelecká tvorba a kreatívny internetový obchodík. Nájdete v ňom predovšetkým ručne maľované obrazy a šálky, nevšedné bytové dekorácie, svadobné doplnky, eko nákupné tašky a mnohé iné. Všetko s jedinečným prevedením a originálnym designom.

Možná je aj výroba na zákazku, maľovanie obrazov a výroba dekorácií podľa predstáv zákaznika.

užitočné info :

Všetky šálky sú ručne maľované a jediné svojho druhu.

Umývačku riadu nedoporučujem - pozor taktiež na ostré hrany a škrabance.

šetrné zaobchádzanie predlžuje životnosť šálky a tým aj vašu spokojnosť :)

Reklamácia poškodenej šálky, ktorá k Vám prišla poštou - reklamáciu je potrebné uplatniť na pošte! Najneskôr nasledujúci deň po obdržaní balíka. Po preukázaní škody by Vám pošta mala vyplatiť sumu za šálku.

...

Vešiaky na kľúče pochádzajú z ručnej práce od opracovania dreva až po výrobu malých domčekov, ktoré sú z korku a drevených striech. Vešiak viem vyrobiť aj s väčšou nosnosťou na oblečenie. Vešiak si taktiež môžete sami vyskladať, dĺžku a počet domčekov + kresba na pozadí.

...

Obrazy na plátnach už netreba rámovať, bočné strany sú už zamaľované, preto ich stačí len zavesiť na ľubovolné miesto. Každý je jedinečný a preto prosím rešpektujte autorskú tvorbu.

...

Veci z korkových štuplíkov sú tiež z ručnej dielne. Vyrábam nápisy alebo iniciály podľa želania. Novinkou sú korkové menovky pre svadobčanov.ďakujem za prejavenú dôveru

Martina
Handmade with Love