Amanitka Handmade je ručná umelecká tvorba a kreatívny internetový obchodík. Venujem sa výrobe energetických náramkov z minerálnych kameňov podľa ich účinkov. Vyrábam harmonizujúce sviečky z prírodných voskov s bylinami a minerálmi pre krásny a harmonický domov. Ale nájdete  u mňa aj jedinečné autorské maľované obrazy, bytové dekorácie, svadobné doplnky a veľa iného...Všetko s jedinečným prevedením a originálnym designom.

Možná je aj výroba na zákazku, maľovanie obrazov a výroba náramkov, sviečok a dekorácií podľa predstáv zákaznika.

užitočné info :

Náramky sú vždy jedinečné a originálne - nerobím dva rovnaké. Pretože každý si zaslúži jedinečný kúsok. 

Sviečky vyrábam zo zámerom harmónie a pokoja, pridávam len čisté esenciálne oleje ako vôňu. Pridávam bylinky a minerálne kamene tiež podľa účelu alebo zámeru, ktorý sviečka nesie.

...

Vešiaky na kľúče pochádzajú z ručnej práce od opracovania dreva až po výrobu malých domčekov, ktoré sú z korku a drevených striech. Vešiak viem vyrobiť aj s väčšou nosnosťou na oblečenie. Vešiak si taktiež môžete sami vyskladať, dĺžku a počet domčekov + kresba na pozadí.

...

Obrazy na plátnach už netreba rámovať, bočné strany sú už zamaľované, preto ich stačí len zavesiť na ľubovolné miesto. Každý je jedinečný a preto prosím rešpektujte autorskú tvorbu.

...

Veci z korkových štuplíkov sú tiež z ručnej dielne. Vyrábam nápisy alebo iniciály podľa želania. Novinkou sú korkové menovky pre svadobčanov.ďakujem za prejavenú dôveru

Martina
Handmade with Love