Ahojte všetci, ktorým sa v tejto dobe menia byty na mini arboréta a džungle plné zelene. Takzvaný "urban jungle" ktorému aktuálne holduje najmä mladšia generácia, sa rýchlo šíri. Do módy prichádzajú aj staré klasiky izboviek ktoré pohltili nielen sociálne siete ale aj naše príbytky. Začína sa to úplne nevinne. Zadovážite si jednu rastlinku, ktorej chcete venovať svoj čas a lásku, no po čase si poviete, že jej kúpite kamoša aby nebola taká sama...a zrazu si nemáte ani kde položiť šálku s kávou, lebo všetky voľné plochy v byte už okupujú Vaši zelený prisťahovalci. Aká obrovská radosť je z každého nového listu či rastúcej stonky. Ak zakoreňujete o dušu Vaše monstery a svokrine jazyky, mám pre Vás super vecičku. Prenosný multifunkčný zakoreňovač.

Prenosný preto, lebo sa dá položiť kamkoľvek kde uznáte za vhodné, dokonca aj zavesiť na stenu. A multifunkčný preto, lebo obsahuje tri kusy sklenených ampuliek, ktoré nie sú prilepené (iba vložené do dreva) a môžete ich použiť ako mini vázičky na stôl.

Drevo je opaľované a viackrát lakované, povrch je krásne hladučký. Na zavesenie do steny slúžia dva kovové úchyty na zadnej strane. Určite perfektne zapadne medzi Vaše rastlinky a pomôže štýlovo zakoreniť nejeden odrezok.

Ako ďalšiu multifunkčnú novinku by som Vám rada predstavila aj túto závesnú dekoráciu. Je to opaľovaná a lakovaná drevená doska, na ktorej je pripevnená sklenená vázička. Táto "boho" dekorácia spríjemní všedné chvíle a prekvapí viacerými možnosťami použitia.

Správa sa ako tajný superhrdina, ktorý cez deň poctivo robí vázičku s kvetmi a na večer sa mení na rozprávkový svietnik a mihá plamienkami po stenách.

Čo poviete na takýchto multifunkčných pomocníkov pri domácej pohode a tvorení svojej vlastnej oázy pokoja? :)

Majte pekné dni...

Martina