Pekný deň prajem, dnes by som vám chcela predstaviť moju verziu výroby brmbolcového podsedáka, ktorý môže tiež slúžiť aj ako vankúš či len ako zaujímavá dekorácia do vášho bývaníčka.

Môžeme ísť rovno na spôsob výroby, takže budeme potrebovať vlnu, dobré nožnice, dlhú ihlu a pevnú niť. 

Z vlny si vyrobíme brmbolce, veľa brmbolcov..čím viac tým lepšie, používajte a mixujte rôzne farby. Namiešajte si farebnú kombináciu, ktorú máte radi. Veľkosť brmbolcov je na vás, úplná sloboda v tvorení :D Výroba brmbolcov zaberá dosť času, a tak ak ho nemáte zainteresujte rodinu, kamošky, kolegov v práci :D... ja som si zavolala na výpomoc moju premilenú babičku ♥

ak vás už bolia ruky a brmbolce sú všade po byte - sme v polovičke a môžeme ich začať k sebe jednoducho prišívať, pekne jeden vedľa druhého, do kruhového tvaru. Nie moc na tesno ani slabo, pomer musíte odhadnúť sami. Pevná niť je základ, aby sa vám podsedák pri používaní nezačal trhať. 

Brmbolcová mánia vám zaberie možno niekoľko týždňov ako mne, bude sa vám o nich aj snívať, ale výsledok bude stáť za to, hlavne keď sedíte na takom mäkkučkom a hlavne originálnom podsedáčiku ♥

Ak sa vám takýto podsedáčik zapáčil a nechce sa vám absolvovať celú túto procedúru, môžete si ho jednoducho kúpiť u mňa v obchodíku. Viac info v správe :)

Ďakujem vám za váš čas.

Pekný zvyšok dňa ♥

Martina